Julia Roberts a Richard Gere, Jennifer Lawrence a Bradley Cooper či Drew Barrymore a Adam Sandler. To je len zlomok z hviezdnych dvojíc, ktoré sa spolu objavili vo filme viac ako raz. A zdá sa, že aj Ryan Gosling bude mať svoju vernú partnerku, s ktorou ho uvidíme na plátne často. [sociallocker]

Ešte pred pár dňami nás v kine bavil ako jeden z Ostrých chlapcov a teraz z neho bude spievajúci Sebastian vo filme La la land. V ňom si spolu s Ryanom zahrá rusovláska, s ktorou sme ho už videli a zrejme ani toto nebude ich posledná spolupráca.

Prvýkrát sa spolu stretli v romantickej komédii Bláznivá, hlúpa láska a o dva roky neskôr v akčnom thrilleri Lovci gangstrov. Teraz si ich ako ústrednú dvojicu vybral režisér Damien Chazelle. Emma Stone a Ryan Gosling dokázali, že chémia medzi nimi funguje dokonale, aj keď je len hraná. Preto niet divu, že sa stále objavujú v spoločných projektoch.

 

La La Land prichádza s príbehom jazzového hudobníka a jeho priateľky, ktorá je herečkou. Obaja sa snažia urobiť všetko preto, aby uspeli v Hollywoode, no najmä preto, aby zostali spolu. V traileri znie originálna pieseň zložená pre tento film, ktorú naspieval sám Ryan a rozhodne mu tento štýl hudby sadne. Uvidíme ako pôjde spievanie Emme.

Foto: Instagram | Video: YouTube [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here