Ak si mala tú možnosť zúčastniť sa pražského koncertu Justina Biebera, určite si si odniesla nezabudnuteľný zážitok. Aj keď možno nie si zarytá „Belieberka“, to, čo urobili jeho fanúšikovia na záver koncertu, bolo skutočne dojímavé. Slzy neskrýval ani samotný spevák. O čo vlastne išlo?

Na Facebooku existuje nespočetne veľa fanúšikovských stránok, ktoré podporujú práve kanadského miláčika. Jedna ale veľmi vyčnieva, a to stránka „1.3.1994„, ktorá združuje českých a slovenských priaznivcov. Funguje od roku 2013 a mapuje spevákove koncerty v daný deň, pridáva nové, ale aj staršie fotky a overené informácie i domnienky, kde by mohol byť. Taktiež rôzne fakty a zaujímavosti. My sme sa rozhodli spýtať jednej z adminov, ako to celé s „Purpose projektom“ vlastne bolo. 🙂

Prečo vlastne vznikla myšlienka spraviť niečo podobné?

V každej krajine urobili fanúšikovia niečo zvláštne, aby na nich Justin nezabudol. Bolo by blbé, ak by na prvom koncerte v Čechách nič také nebolo.

Kto prišiel s nápadom na srdiečka počas skladby „Life is Worth For Living?“ Išlo vlastne o to, že všetci odložili mobilné telefóny a z dlaní vytvorili malé srdiečka.

Prišiel s tým samostatný projekt vedený Minh Anh Nguyen, s ktorým sme sa ako stránka spojili a odovzdali im informácie k nášmu projektu na skladbu „Purpose“.

life

A ako teda vznikol nápad s plagátmi na pieseň Purpose?

Všetci špekulovali o tom, aký plagát to bude. Mali sme veľa návrhov a tie sa stále menili. Tak sme ako admini odhlasovali jeden, ktorý sa potom prezentoval na stránke, tlačil a rozdával.

15Čo ste od toho očakávali? Splnilo to vaše ciele?

Čakali sme úžasný efekt pri týchto pesničkách a zmenu, nie iba vytiahnuté mobily. Dopadlo to nad naše očakávanie, pretože to na Justina urobilo veľmi dobrý dojem.

Aký to bol pocit, vidieť že speváka to skutočne dojalo? Vidieť tie videá, kde všetci držia papiere nad hlavami?

Že sme s tímom odviedli dobrú prácu, ktorá nakoniec naozaj k niečomu bola. Hlavne to bola neskutočná atmosféra, na ktorú nikto z nás nezabudne a dúfam, že sme tým aj Justinovi dokázali, že ho tu chceme aj nabudúce.

Renny ďakujeme za rozhovor. Video z koncertu zdieľala aj slovenská YouTuberka Moma, na ktorú to tiež urobilo skvelý dojem. 🙂

 

#purposetour 💕

A post shared by Moma (@martinahornakova) on

 

Foto: Facebook/1.3.1994, Tumblr | Video: YouTube, Instagram

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here