Neuveriteľné! Autorka megaúspešných kníh o Harrym Potterovi nezaháľa a na žiadosti fanúšikov sa chystá vydať ďalšie tri knihy z čarodejníckeho sveta. 

Aj keď autorka oznámila, že po ôsmej časti sa do Rokfortu už nikdy nevráti, opak je pravdou. V septembri sa na pulty predajní dostanú tri celkom nové knihy a dostaneš ich už za pár eur. Vyjsť by mali presne 6. septembra a pôjde o krátke knižky rozširujúce príbeh Harryho, no hlavne čarodejnícky svet okolo neho.

Hogwarts: An Incomplete and Unreliable Guide

hovorí o zákutiach Rokfortu, histórii, o duchoch či o tom, čo sa deje, keď sa triediaci klobúk nemôže rozhodnúť, kam zaradiť nejakého študenta.

Short Stories from Hogwarts of Power, Politics and Pesky Poltergeists

sa zameria na temnejšie stránky čarodejníckeho sveta. Dozvieme sa niečo nové o problémoch, ktoré trápili Ministerstvo mágie a o všetkých hrôzach, ktoré sa diali v Azkabane.

Short Stories from Hogwarts of Heroism, Hardship and Dangerous Hobbies

dozvieme sa o učiteľoch a zamestnancoch v Rokforte. Sama Rowlingová potom spísala zaujímavosti a nové čriepky zo života profesorky McGonagallovej a jej vplyve v druhej čarodejníckej vojne.

Wau! My sa nevieme dočkať. Ako si na tom ty? 🙂

 

 

Regram @pottermore ・・・ "I want Potter fans everywhere to be able to see this play" – J. K. Rowling #CursedChild

A post shared by Harry Potter Film (@harrypotterfilm) on

Foto: Instagram 

Ivet
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here