Určite aj ty zbožňuješ, keď máš pekné a zdravé vlasy. Aby si to dosiahla, je potrebné sa zdravo stravovať a starať sa o ne čo najlepšie. Predstavím ti moju obľúbenú kozmetiku od značky Nashi, ktorú som objavila už pred dvoma rokmi. 

Prípravky od značky Nashi obsahujú vzácny arganový olej. Sú vhodné pre každý typ vlasov. Tento olej obsahuje veľké množstvo prírodných látok a ako bonus sú všetky vyrábané so záujmom starostlivosti o životné prostredie, takže obaly sú z recyklovaných materiálov.

Nashi má v ponuke špeciálne ošetrujúce šampóny, obnovujúce vlasové séra, uhladzujúce krémy, vlasové kúry, regeneračné masky a veľa ďalších prípravkov pre starostlivosť o vlasy. Všetky ich produkty nádherne voňajú. A ja vám poviem o tých, ktoré ma zaujali a som s nimi spokojná.

fefe

Olej na vlasy

Vlasy pekne vyživí a zostávajú lesklé. Nanášam si olej po umytí vlasov, nezamotajú sa a dajú sa pekne rozčesať. Navyše zabraňuje rýchlemu mastneniu.

Šampón

Najpoužívanejší produkt v jarnom období je práve tento šampón, ktorý obsahuje okrem arganového oleja aj ľanový.
Vlasy mám po ňom hebké a hydratované. Šampón vlasy chráni pred premenlivým počasím, keď je jeden deň slnečno a na ďalší chladnejšie.

Kondicionér

Rovnako ako šampón aj kondicionér obsahuje spolu s arganovým olejom aj ten ľanový.
Kondicionér na rozdiel od šampóna používam hlavne v zime. Chráni mi vlasy pred štiepením a vypadávaním, no zároveň podporuje ich rast.

nashi argan

Objemová pena na vlasy

Môj obľúbený produkt, ktorý používam hlavne teraz, keď mám kratšie vlasy. Zbožňujem na ňom to, že nelepí, nemastí a nevysušuje ako bežné penové tužidlá, ktoré obsahujú alkohol. Po umytí vlasov si ju nanesiem a vyfénujem. Skúšala som to aj bez fénovania, funguje to podobne.

Sprej na telo

Posledný a môj najobľúbenejší produkt je tento sprej na telo. Zaľúbila som sa do neho v lete a odvtedy si neviem predstaviť, že by som ho nepoužívala.
Používam ho po opaľovaní. Ak ho nanesiem na spálenú pokožku, pekne ju schladí, a ak ho použijem na opálenú, ešte viac zvýrazní opálenie. Tiež ho používam po holení. Namiesto krému si na nohy nastriekam sprej a pokožku mám hebkú. Pekne vyživuje a je vhodný pre každý typ pokožky.

Čo sa týka ceny, môže byť rôzna a preto som ju nespomínala. Nie je najnižšia, čo mne osobne nevadí, pretože je to kvalitná kozmetika, ktorá vydrží dlhšie a má výborné účinky.
Tak šup-šup a vyskúšaj aj ty tento zázrak 🙂

efefe do clanku

Foto: Twitter, YouTube, Archív Lena 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here