Pokiaľ si sa práve ocitla na začiatku vzťahu a nemáš záujem neskôr preplakať celé dni a noci pre niekoho, kto ti za to vlastne vôbec nestojí, pozorne čítaj. Dozvieš sa, ako sa vyvarovať sklamaniu a zistíš, kedy mu ide iba o to jedno. V každom prípade, ak chceš trvalý vzťah a on sa mu vyhýba alebo sa vyjadruje veľmi neurčito, snaž sa do toho veľmi neangažovať, aspoň nie naplno. 

Začiatky vzťahov sú vždy náročné a nikdy si nemôžeš byť istá ako to všetko dopadne. Je dôležité, aby si si všímala pár základných varovných signálov.

1. Píše ti iba v noci

Je vedecky preukázané, že všetci sukničkári volajú a píšu v noci. Všimla si si niekedy všetky tie autá a kráčajúcich ľudí v uliciach mesta okolo polnoci? Áno, oni všetci sú práve na ceste nezáväzne si užiť.

2. Je frustrovaný, keď ho pozveš pozerať film a ty naozaj chceš iba pozerať film

Keď zistí, že nemáš záujem, je zrazu smrteľne unavený a ponáhľa sa domov.

3. Nikdy ťa nezoznámil so svojimi kamarátmi

Čím menej o ňom vieš, tým si pre neho jednoduchšia korisť. Ak nevieš s kým chodieva von, kde býva alebo aké je vlastne jeho priezvisko, je to pre neho ideálna situácia, lebo môže kedykoľvek zmiznúť a viac sa ti neozvať.

 

😃😃😃 these 2! #couplegoals

A post shared by Relationship Goals | Blog (@couplegoals) on

 

4. Nechce, aby si u neho zostala až do rána

Samozrejme, že ti to nikdy nepovie otvorene (lebo vie, že by si sa mu už viac neozvala), ale vždy má skoro ráno už „nejaké povinnosti“. Jeho kamarát potrebuje pomôcť s rekonštrukciou bytu, v práci ho naháňa šéf alebo musí ísť nutne k rodičom.

5. Vždy starostlivo skontroluje, či si si u neho skutočne nič nenechala

Zabudla si si podprsenku? Rúž? Sveter? Alebo aspoň obyčajnú sponku? Nie? Potom nemáš žiadny dôvod na to, aby si sa uňho ešte niekedy ukázala, pokiaľ to nebude chcieť on.

6. Nikdy ste neboli na naozajstnom rande

Na rande pôjde iba chalan, ktorý chce s tebou reálne chodiť. Bodka.

 

Room service with babe. Saturday mood

A post shared by Relationship Goals | Blog (@couplegoals) on

 

7. Je zaneprázdnený zakaždým, keď mu napíšeš niečo osobné a emotívne

Ak si medzi hraním „Counter Strike“ s kamarátmi nenájde čas na to, aby ti odpísal na správu o tvojej chorej babičke, ale na sexi fotku ti odpíše okamžite, nezaujímaš ho ako osoba, ale iba ako objekt. Chalan ako on nemá záujem ani len predstierať, že je tvoj frajer.

8. Chváli iba tvoj zovňajšok

Miluje tvoj zadok, ale nie tvoj zmysel pre humor. Vždy vyzeráš sexi, ale nikdy nie nádherne. Ak sú všetky jeho komplimenty v podobnom duchu, nie je až tak zamilovaný ako sa tvári.

9. Stretávate sa iba vtedy, keď chce on

Vždy keď stretnutie navrhneš ty, má už pripravenú výhovorku. Buď má veľa práce, je chorý alebo ti ani neodpíše. Keď chce on, do desiatich sekúnd si pripravená.

10. Snaží sa ťa opiť

Ak vidí, že keď si triezva, nemá šancu dostať sa ti do nohavičiek, snaží sa ťa opiť. Dbá aj na to, aby si na tom bola vždy o niečo horšie ako on. Veľmi dobre vie, že alkohol u teba vyvolá chuť na divokú noc.

 

Foto: Instagram 

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here