To, na čo fanúšikovia celé roky čakali sa stalo skutočnosťou. Ich obľúbený Justin Bieber vystúpil v Prahe a priniesol svoju neskutočnú svetelnú a tanečnú šou do srdca Európy. To, čo spočiatku vyzeralo ako strašný chaos sa premenilo v dokonalý zážitok.

S pokojným svedomím môžeme tvrdiť, že včerajší koncert Justina Biebera v Prahe bol jedným z TOP zážitkov, čo dokáže fanúšik zažiť. Od skorého rána sa pred O2 Arénou zbiehali nedočkavé fanynky, ktoré si dlhé chvíle čakania spríjemňovali piesňami a teplým čajom. Čím bližšie sa schyľovalo ku koncertu, tým boli všetci nervóznejší a nedočkavejší. Pri vstupe to vyzeralo nebezpečne, išlo o sekundy. Ak ste si nechytili dobrú pozíciu, nepredbehli sa, nepretlačili sa či neutekali do sektora na státie, nemali ste šancu získať dobré miesta.

lll

A je to tu. Koncert, ktorý nemal v Česku obdobu sa začal o pol 9 večer. Predtým ako sa spevák zjavil v aréne, zaspieval zo strechy blízkeho obchodného centra, aby spravil zážitok aj tým, ktorí sa na koncert nemohli dostať.

Predskokani rozprúdili dav, no všetci sa nevedeli dočkať hlavnej hviezdy. Keď sa Jay objavil v obrovskej sklenenej konštrukcii, mnohým tiekli slzy. Dynamické vystúpenia vystriedal akustický set, po pauze prišli najväčšie hity ako „As Long As You Love Me“, vypočuli sme si aj „Boyfriend“, nechýbali najnovšie pecky „Let Me Love You“, „What Do You Mean“ či „Sorry“. Sklenená konštrukcia nebola jediná, okrem toho sa spevák ocitol vo veľkej laserovej klietke, na trampolíne skákal nad hlavami divákov či spieval pod prúdom tečúcej vody. Rovnako sa na pódiu ocitli talentované deti z Českej republiky, ktoré si s ním zatancovali na skladbu „Children“.

jsutin-mark-ma justin-acoustic titulna-justin

Prišlo aj na otázky fanúšikov, v ktorých Justin priznal, že sa mu Praha veľmi páči, a že možno natočí ďalší film. Krásny moment nastal v závere vystúpenia. Fanúšikovia odložili svoje mobily a vzali do rúk pripravené plagáty s nápisom, že vždy budú stáť pri Justinovi. Celá aréna stíchla a speváka to dojalo natoľko, že počas piesne neskrýval slzy.

purpose-projekt

purpose purpose-2Po koncerte sa hŕstka dievčat vybrala počkať Justina k hotelu, no tam sa neobjavil. Áno, čakali sme aj my, avšak z ničoho nič sme dostali informáciu, že spevák si popíja whiskey v jednom neďalekom bare. Okamžite sme sa presunuli tam, avšak uzavretá spoločnosť odišla do iného podniku. Mladého Kanaďana sme pristihli ako si s partiou dievčat sadá do svojho veľkého čierneho auta. 🙂

2 four-seasonNemôžeme ale povedať, že by sa Justin k svojim fanynkám správal neúctivo, privítal sa s nimi hneď ako pristál na letisku a aj počas koncertu bol skutočne milý. Neuveriteľný zážitok, na ktorý budeme spomínať ešte dlho sa ozaj oplatilo zažiť. 🙂

Foto: Tumblr, Facebook/1.3.1994, Ivet | Video: YouTube

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here