Svetové média prinášajú prevratnú správu, ktorá sa týka známej rodiny Kardashian/Jenner. Jediný syn Kris Jenner sa tak čoskoro nestane ženáčom, pretože ho jeho snúbenica opustila a so sebou vzala aj ich mesačnú dcéru Dream Renée. 

 

[sociallocker]Vyzerá to tak, že Robert bude mať tieto Vianoce naozaj smutné a možno ich nakoniec strávi aj osamote vo svojom novom dome, ktorý len prednedávnom kúpil. Hlavným dôvodom je rozchod medzi ním a obdarenou modelkou Blac Chynou.

7
Tejto celebritnej dvojici pred pár hodinami „odzvonilo“

Celé to začalo tým, že konto známej televíznej hviezdy na sociálnej sieti bolo nabúrané. Hacker začal zverejňovať rôzne správy, ktoré však boli nepríjemné a odhaľovali tie najtajnejšie veci. Tie posielala Blac svojej kamarátke a mali zostať navždy zakryté rúškom tajomstva. V nich sa totižto písalo, čo má v pláne so svojim partnerom Robom. Chcela ho po roku opustiť, no nakoniec to stihla urobiť ešte pred ich prvým spoločným výročím. Blac si zbalila kufre, vzala všetky svoje veci z domu a spolu s oboma deťmi odišli od pokrvného brata najpopulárnejšej sestry Kim.

Robert je aj v týchto vypätých hodinách pomerne dosť aktívny na sociálnych sieťach. Na svojom Instagrame zverejnil videá, ktoré mapujú jeho aktuálnu situáciu. V prvom poodhalil svoje pocity, ktoré má zo vzniknutej situácie. Neverí tomu, že sa Blac k nemu takto zachovala a je smutný z toho, aké mala s ním plány. Bolí ho to o to viac, pretože ju miloval a miloval na nej každý jej centimeter. Hnevá ho, že Blac bola osoba, kvôli ktorej bojoval s celou svojou rodinou a ako sa zdá, on pre ňu asi nič neznamenal.

Ďalšie video poukazuje na to ako jeho príbytok zostal prázdny. Mal to byť pre neho najkrajší rok a najkrajšie Vianoce, ktoré chcel stráviť po boku svojej budúcej manželky a so svojou maličkou dcérkou.

Jeho už bývalá partnerka však nezostala ticho a na svojom novom Instagramovom účte napísala, ako to celé ona vníma. Blac zverejnila dlhý príspevok, v ktorom sa vyjadrila: „Skončila som. Celý rok som nerobila nič iné, len som pomáhala Robovi. Je smutné a patetické, že klesol tak nízko a rozpráva o týchto osobných záležitostiach. Rob je mentálne chorý a potrebuje pomoc. Nerobila som nič iné, len som mu pomáhala a ľúbila ho od začiatku. Bolo mi dobre predtým, ako som ho spoznala. Dostala som ho z Khloeinho domu, pomohla som mu schudnúť. Rob toto chcel. Rob ma prosíkal, aby sme mali Dream. Stresoval ma celé moje tehotenstvo!!! Obviňoval ma z nevery, posielal mi šialené správy. Bol totálny blázon a potom to zakrýval za darčeky. Bola som verbálne týraná každý druhý deň. Aj napriek tomu som zostala a verila v nás. Musela som ho prosiť, aby si ostrihal vlasy, aby si dal dole strojček, aby začal viac pracovať. Toto by som nemala hovoriť žiadnemu dospelému chlapovi. Nehovoriac o tom, že prednedávnom som mu kúpila úplne nový Range Rover! DALA SOM PREČ SVOJU HRDOSŤ A ODIŠLA SOM ZO SVOJHO DOMU A NASŤAHOVALA SA S NÍM DO KYLIENHO, ABY SOM MOHLA BYŤ S NÍM! Neboli sme v ňom ani dva týždne, keď ma začal oslovovať nepeknými slovami. NIKDY SOM ROBA NEPODVIEDLA! NIKDY! Dala som mu heslo od môjho mobilu, veď som nemala čo skrývať. Odmietal robiť čokoľvek. Jesť zdravo, športovať, pracovať, hocičo pozitívne, nič nerobil. Robil to len preto, že v mojom telefóne nenašiel nič, na čo by sa mohol nahnevať. Teraz sa na Snapchate tvári zranene, ale ešte ani nebol pozrieť Dream. Vie, kde sme. Úprimne, existujú hranice, čo všetko môže človek tolerovať. Každý sa mu snažil pomôcť. Ja som išla za svoje hranice aj jeho rodina. Bola mu diagnostikovaná depresia. Skončila som s tým, pokým nevyhľadá pomoc. Nemám čas sa venovať jeho výstupom, mám dve deti, o ktoré sa treba postarať a aj o seba. Najbolestivejšie je pozerať sa na neho, keď robí tieto veci, pritom poznal moju predošlú situáciu a sľúbil, že mi nikdy nič podobné neurobí. Hlavne, ak má naša dcéra jeden mesiac…“6

Za posledný rok sa v slávnej rodine udiali mnohé veci, ktoré neboli dvakrát príjemné a ich životy to skutočne poznačilo. Všetko to začalo prepadnutím módnej ikony Kim Kardashian West, prednedávnom bol v nemocnici hospitalizovaný jej manžel Kanye. A teraz sa k nim pripojil Rob, ktorý svoj dom našiel poloprázdny a zostal opustený. Z Blac Chyny sa tak nestane budúca Kardashianka. I keď, kto vie, všetko sa ešte môže zmeniť! 😛

Video/Foto: Instagram | Zdroj: perezhilton.com [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here