Väčšina chalanov sa nerozcháza so svojimi frajerkami bezdôvodne. Mnohí z nich majú pre rozchod pádny dôvod. Povieme ti, kvôli čomu nás opúšťajú najčastejšie. 

 

Robíme dusno

Zbytočný krik. Častá výmena názorov. Hádky kvôli maličkostiam. Chalani to nenávidia. Ak sa hádajú, musia na to mať pádny dôvod. Baby sa väčšinou naštvú kvôli malichernostiam. Jeho špinavé oblečenie sa váľa hocikde po miestnosti. Čo nasleduje? Ona sa rozzúri a začne naňho kričať. On väčšinou nedokáže pochopiť, prečo ju práve táto vec dokáže naštvať. Ak sa to celé opakuje častejšie, chalan toho začne mať dosť a chce sa so svojou polovičkou rozísť. Čuduješ sa?

3a36ef1c00000578-3921840-image-a-26_1478731059988

Chalani sa nudia

Ak sa chalan začne so svojou priateľkou nudiť, je zle. Nezáleží na tom, či ide o bežné spolužitie či o posteľ. Väčšina chalanov potrebuje mať na dlhodobý vzťah partnerku, ktorá je inteligentná a dokáže sa zasmiať aj sama na sebe. Buď si zaskočia za inou alebo svojej kráske dajú zbohom. Nuda je pre nich rozhodne veľkým dôvodom k rozchodu.

Dievčatá sa o seba prestali starať

Hoci to niekedy tak nevyzerá, chalani si potrpia na krásu svojich báb. Nemusíš vyzerať práve ako modelka, ale mala by si sa vedieť pekne nalíčiť a obliecť. Ak to robíš, chalani s tebou nemajú žiadny problém. Radi sa s tebou ukážu na verejnosti. Zanedbanú babu vedľa seba ale určite nechcú. Možno sa ti to môže zdať ako hlúpy dôvod na rozchod, ale pre chalanov je vzhľad ich priateľky v určitých situáciách veľmi dôležitý.

3a36ef1c00000578-3921840-image-a-26_1478731059988

Sme neverné

Chalana zasiahne nevera svojej priateľky rovnako ako dievča. Nechcú byť paroháči. Dôverujú svojim priateľkám a ak ich podvedú, ťažko sa s tým vyrovnávajú. Mnohí neveru neunesú a so svojou drahou polovičkou sa hneď rozídu.

Foto: Instagram 

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here