Sfilmovanie knižnej série je vždy určitý risk. A to sa potvrdzuje aj teraz, pri sérii „Divergencia“. Tvorcovia dúfali v zaručený úspech všetkých častí, no zrejme sa prerátali. Bude posledný diel naozaj posledný alebo nás čaká pokračovanie? 

Štvrtý a zároveň záverečný film série „Divergencia“, v ktorom si spolu zahrali Shailene Woodley, Ansel Elgort a Theo James nebude mať premiéru v kinách, ale pôjde rovno na televízne obrazovky. Dôvodom sú nízke tržby tretieho dielu „Experiment“ (práve vychádza na DVD a Blu-ray), ktoré nedosiahli ani tretinu z výnosu prvej časti.

Otázkou zostáva, či obsadenie zostane rovnaké, pretože nie všetci herci sú nadšení z televízneho projektu. Dúfajme teda, že žiadna z hlavných postáv preobsadená nebude. S informáciami o závere série sa však objavili fámy, že by nemuselo ísť o úplný koniec „Divergencie“ a tvorcovia zvažujú natočenie spin-offu s vedľajšími postavami.

 

 

Je to samozrejme, otázka peňazí a keď nevynášajú filmy, možno im hodí balík peňazí seriál. Len aby ho nezrušili po pár častiach a pripísali si tak ďalší neúspech.

Foto: Instagram 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here