Nie je ničím výnimočným, keď pri natáčaní filmu či televíznej šou preskočí iskra a vytvorí sa v šoubiznise nový pár. To isté sa stalo v speváckom fenoméne posledných rokov – „The Voice“. Porotcovia nenechali flirtovanie len pred kamerami, ale pokračovali v ňom aj mimo nich a teraz sa šušká už aj o manželstve. Zazvonia im svadobné zvony? 

V októbri minulého roku sa začalo klebetiť o romániku medzi Gwen Stefani a Blakeom Sheltonom a teraz to vyzerá, že títo dvaja to naozaj myslia vážne. Krátko po rozvode s britským hudobníkom Gavinom Rossdalom sa Gwen vrhla do Blakeovej náruče a zdá sa, že jej je tam dobre. Matka troch detí dokonca aj vo svojom veku (45) ešte stále uvažuje o ďalšom dieťati, ktoré by mala mať práve s jej novou láskou.

Gx

A post shared by Gwen Stefani (@gwenstefani) on

 

#Vegas #GoAheadAndBreakMyHeart #ifimhonest @billboard 😀😀Gx

A post shared by Gwen Stefani (@gwenstefani) on

 

@blakeshelton @billboard #goaheadandbreakmyheart #vegas #whoknew? 🙏🏻 Gx

A post shared by Gwen Stefani (@gwenstefani) on

 

Je však otázne, či sa to všetko vyplní. Zdroj z ich okolia síce uviedol, že sú šťastní a plánujú spoločnú budúcnosť, no všetko zrejme ukáže až čas. Sheltonovi sa totiž rozpadli už dve predchádzajúce manželstvá, pričom bývalá manželka Miranda Lambert o ňom vyhlásila, že je to neverník a pijan. A keďže sa Gwen rozviedla práve kvôli nevere, svojmu budúcemu manželovi by ju asi tiež netolerovala. Nový pár šoubiznisu teda možno zhasne skôr, ako vôbec začnú písať zoznam svadobných hostí.

Foto: Instagram, Twitter 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here