Tie staršie z vás vyrastali na piesňach od Britney Spears. Princezná popu bola vo svojich najlepších časoch podobným fenoménom ako je dnes Selena Gomez. Všetci ju milovali, všetci si spievali jej skladby a všetci chceli byť ako ona. Skrz zlé obdobie je späť a my sa tešíme, že navštívila Jamesa v jeho slávnom aute. 

Britney začínala po boku Christiny Aguilery či Justina Timberlakea v programe pre deti. Podľa mnohých je len umelo vytvorená postavička bez štipky talentu, no v tomto nemôžeme súhlasiť. Americká speváčka je na scéne skoro dvadsať rokov a jej piesne si pospevujeme doteraz.

Preto si ju k sebe pozval aj James Corden, ktorému sa napríklad priznala, že by chcela ďalšie tri deti. Síce na manželstvo neverí a mužom prestala dôverovať. Okrem hitov „Oops! I Did It Again“, či Toxic si spolu s Britney zaspomínali na jej ikonickú skladbu „Baby One More Time“, kde sa James dokonca prezliekol za naivnú školáčku s copíkmi. Toto jednoducho musíš vidieť. 🙂

Foto/Video: YouTube 

Ivet
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here