Škola začala a aj keď sa ti nechce ( nikomu sa nikdy nechcelo ) musíš uznať, že je to aspoň miesto, kde môžeš prevetrať rôzne outfity a kde sa môžeš pokojne realizovať. Samozrejme, nie veľmi, záleží od toho, akých máš učiteľov. 🙂 

Časy sa zmenili a upnuté šatičky s čelenkami vo vlasoch sme vymenili za pohodlné džíny, sukne, pančušky, nadkolienky, pohodlné bombery alebo košele. Nikde nie je napísané, že v prvý deň školy musíš vyzerať ako na oslave narodenín svojho strýka. Uvoľni sa a neboj sa troška experimentovať.

Čierna – svojím spôsobom sa takto lúčiš s letom 🙂

Čierna bola, je a vždy bude nesmrteľná. Nič nepokazíš čiernym outfitom, aj keď si niekto môže myslieť, že si na čiernu mladá. Záleží len na tebe, či sa vieš predať a či ti čierna pristane.

 

Romantický overal

Ak ti to počasie dovolí, pokojne siahni aj po podobnom overale. Kombinovať ho môžeš s hnedými topánkami, alebo niečím nevýrazným.

 

Denim

Denim – ďalšia vychytávka, ktorá z módy len tak ľahko nevyjde a vždy sa bude vracať vo všemožných variáciách.

 

Retro

Trocha retra nikdy nezaškodí a táto sukňa je ako stvorená na prvý deň do školy. Môžeš ju kombinovať s bielym tričkom a teniskami, alebo obyčajnými béžovými sandálkami a nenápadnou blúzkou. Budeš neprehliadnuteľná.

 

Srdcom rockerka

Ak proste tieto šatičky a farebné sukne nemusíš, zosťaň verná svojmu štýlu. Buď slušná, ale buď sama sebou. To je vždy najväčší štýl.

Yes or no?

A post shared by Mariantonietta (@the_street_of_grunge) on

Foto: Instagram, Tumblr 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here