23-ročná anglická speváčka má ďalší dôvod na radosť. Nielenže sa ich dievčenskej skupine v poslednej dobe veľmi darí, ale v súčasnosti Perrie zažíva úspech aj vo svojom súkromnom živote. Povráva sa, že tvorí pár s mladým sympatickým futbalistom. 

 

Perrie Edwards sa do širšieho povedomia ľudí dostala najmä vďaka speváckej súťaži, v ktorej hviezdila v dievčenskom zoskupení Little Mix. Štyri nadané speváčky sú zatiaľ jediné v histórii súťaže, ktoré ju vyhrali ako skupina. Po nevídanom úspechu prišiel na rad ďalší, keď táto sympatická blondínka zbalila bývalého člena najznámejšej chlapčenskej kapely. Perrie spolu so Zaynom tvorili veľmi pekný pár, dokonca svoj vzťah posunuli o level vyššie a mladá speváčka hrdo nosila zásnubný prsteň. Mnoho ľudí i samotných fanúšikov však veľmi prekvapil fakt, keď sa dvojica rozišla. Zayn Malik je v súčasnosti vo vzťahu s modelkou Gigi Hadid.

Talentovaná hudobníčka sa dlho neukázala po boku žiadneho chlapa, no momentálne má obrovský dôvod na úsmev na tvári. Podľa zahraničných informácií Perrie tvorí pár s mladým futbalistom, ktorý pôsobí v klube Arsenal. Mladík sa volá Alex Oxlade-Chamberlain a má 23 rokov. Dvojicu spájali už od minulého roka, no vyzerá to tak, že svoj vzťah potvrdili až teraz. Kráska na svojom Instagrame zverejnila fotografiu, na ktorej je žiadaný športovec a dvaja psíkovia. K nej pridala jasný popisok – smajlíka so srdiečkami namiesto očí. Mnoho jej verných fanúšikov jej v komentároch zagratulovalo k novému vzťahu. 🙂

Toto je nový objav Perrie Edwards

Foto: Instagram | Zdroj: dailymail.co.uk | Video: Youtube 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here