Halloweensky víkend sa pomaly končí a dúfame, že si si ho poriadne užila. My ti ešte chceme ukázať jednu netradičnú párty, ktorá sa cez víkend konala v Košiciach. Bea je azda najväčšou fanynkou príbehov o Harrym Potterovi a priamo vo svojom byte vytvorila neuveriteľnú atmosféru čarodejníckeho sveta.

Ak si aj ty zarytým fanúšikom Harryho Pottera, tak zbystri pozornosť. Toto, čo uvidíš teraz ťa skutočne prenesie do rozprávky. Bea si povedala, že zorganizuje pre svojich priateľov neobyčajnú halloweensku oslavu. Kostry, upíri a krv už nie sú v móde. Párty pripravovala celé dva mesiace a dala si skutočne záležať na každej maličkosti. ,,Milujem Harryho Pottera a baví ma vymýšľať a vytvárať nové veci. Pre mňa to bol veľký zážitok.“ opisuje Beáta.

hedviga

Na prepracovanej párty sa stretol profesor Lupin, Hermiona s Ronom, smrťožrúť aj profesorka McGonagallová, na všetko dohliadala Rita Skeeter a pochmúrnu atmosféru dotváral dementor priamo z Azkabanu.

fsfsa

Pri vstupe na párty si musela prejsť nástupišťom 9 a trištvrte

nastupisteUčebňa veštenia

vestenieUčebňa elixírov obsahovala aj tekuté šťastie či elixír lásky 🙂

eeee afafa elixiryNaučili sa aj čarovať…

wwwNa dobrej párty nesmie chýbať skvelé jedlo, samozrejme, všetko inšpirované príbehom. Ako hlavný chod sa podávali mäsové koláčiky pani Weasleovej.

kolacikyTekvicové pirohy

pirohyNajobľúbenejší melasový koláč Harryho Pottera 🙂

melasovy-kolacĎalším dezertom bol Dobbyho puding

pudingVšetko to spláchli tekvicovým džúsom a odvarom všehodžúsu

tekvicovy-dzus vsehodzus

Originálne zabalené čokoládové žabky, presne také, ako si študenti z Rokfortu veľmi často kupovali

zabkyÚčastníci párty si mohli urobiť spomienkovú fotku pri vlastnoručne vyrábanej fotostene či darovať Dobbymu ďalšiu ponožku do zbierky. Ak by chceli navštíviť Ministerstvo Mágie, aj tá možnosť tu bola. Nakoniec všetci spoločne našli tajomnú komnatu a na túto výnimočnú noc len tak ľahko nezabudnú.

rita dobby

zachodmyrtatajomna-komnataFoto: Ivet

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here