Pokiaľ si krásna, až sa chalani pre tvoj pohľad zabíjajú, máš to jednoduché. Stačí pohodiť hrivou dlhých vlasov, k tomu úsmev a kľačí ti pri nohách. No, nie každá to má také jednoduché. Všetko, čo však na to potrebuješ, je poznať pár tipov, ako vyniknúť a zaujať toho správneho chalana. [sociallocker]

Sústreď sa len na seba

Pri balení chalana sa nezamýšľaj nad ostatnými babami. Nesnaž sa robiť to, čo robia ony, nesnaž sa vyzerať tak ako vyzerajú ony. On netrávi čas s nimi, takže robiť to, čo ony a vyzerať tak, ako ony určite nepomôže. Snaž sa byť taká, aká si aj v skutočnosti, a akú by aj on chcel. Len tak dokážeš vyniknúť.

Upútaj jeho pozornosť

Pokiaľ ho chceš, musí si ťa najprv všimnúť! Hoď naňho náhodný pohľad (AKOŽE náhodný). Nech je o niečo dlhší ako bežné stretnutie očí dvoch neznámych. Po chvíli pohľad číslo dva. Ten doplň jemným náznakom úsmevu. Dodá mu odvahu a zmenší jeho strach z odmietnutia. Pre chalanov dlhší očný kontakt okamžite znamená, že sa o neho zaujímaš. Nasleduje boj o sekundy. Udržíš si jeho záujem? Len ak medzi sebou vytvoríte elektrizujúcu atmosféru plnú nejasného napätia. Nech žije očný kontakt! A hlavne sa nezabudni usmievať. Milý výraz dá skôr chalanovi nádej, že nedostane facku ak ťa pozve na kávu alebo ak ti pochváli účes. Okrem toho, nestrápniš sa, pretože najhoršia verzia je, že ti úsmev neopätuje. Aspoň budeš vedieť na čom si. Úsmev však musí byť prirodzený – ak budeš vyzerať, že trpíš svalovými kŕčmi v tvárovej oblasti, družný rozhovor sa ti asi nadviazať nepodarí.

Komunikácia

Výstrih už videl, ukáž mu IQ! Čo chalanov priťahuje? Milá, očarujúca a k tomu všetkému inteligentná baba – to je pre nich neodolateľná kombinácia! Najviac zažiariš, ak ho prekvapíš vedomosťami z mužského sveta. Nie je preto na škodu mať nejaký ten základný prehľad o športe, autách či komponentoch do PC (odporúčame www.manmagazin.sk). Čo chalanov odrádza? Prehnané sebavedomie, kilá makeupu a cigareta v tvojej krásnej puse!

Humor

Je neprehliadnuteľný a chalani ho milujú! Pokiaľ sa ti podarí rozosmiať ho, bude z teba nadšený. Ak sa k tomu budeš smiať i na JEHO vtipoch, je tvoj!

Popros o pomoc

Dopraj mu príležitosť ukázať, aký je šikovný, zbehlý a čo všetko vie vybaviť. Komu by sa taká oslnivá rola nepáčila? Pomôcť žene v núdzi, to je túžba každého gentlemana! Z jeho reakcie aspoň zistíš, či tým gentlemanom naozaj je.

Choď naňho cez jeho priateľov

Venuj pozornosť i jeho priateľom. Ak na nich dokážeš spraviť dojem, bude na teba hľadieť inými očami. Kto by nechcel babu, ktorú mu závidia?

Buď ženská

Väčšina mužov stále túži nájsť v partnerke vlastnosti, ktoré sú symbolom ženskosti. Desia sa feminizmu, suverénnosti a preberania chlapskej role. Pokiaľ dokážeš správne nadávkovať svoju zraniteľnosť i silu zároveň, okúzliš ho ako femme fatale!

Ak iné nezabralo, je tu ešte žiarlivosť! Ukáž mu, že je o teba záujem!

Niektorých chalanov pocit konkurencie síce naštartuje, no sú i takí, ktorých nadobro odradí. Nie je zlé, ak objekt cíti, že si môžeš vyberať (a povedzme si narovinu, ty naozaj môžeš!). No, chce to veľmi citlivú hranicu, aby to nevzdal a neodkráčal z bojiska bez boja.

Buď sama sebou

Ak si prirodzene extrovertný až excentrický typ, snaha zaujať niekoho uhladeným spôsobom a plachými pohľadmi  môže dopadnúť mizerne alebo minimálne inak, ako by si očakávala. Aj keď na druhú stranu na vyvoleného asi spravíš nezabudnuteľný dojem. Platí to aj naopak. Ak si hanblivý typ, nehrň sa do roztopašného žartovania, ani neskúšaj bláznivé vtipy z filmov. Aj keby to náhodou v prvom momente zabralo, svoju skutočnú osobnosť nemôžeš zatajovať večne. Najlepšie je teda naliať si čistého vína hneď na začiatku – samozrejme nie celú fľašku. Ak teda nevieš, ako zaujať chalana, namiesto testovania rád z magazínov a kníh radšej vyraz do terénu a nájdi si svoje vlastné stratégie, v ktorých hlavnú úlohu bude hrať tvoje pravé Ja – či už plaché, nerozhodné, intelektuálne alebo bláznivé.

Foto: Facebook, giphy.com [/sociallocker]

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here