Len nedávno sme ťa informovali, že toto číslo bude figurovať pri posledných častiach „Upírskych denníkov“ a už je tu ďalší seriál, pre ktorý bude osmička osudná. Najsledovanejší seriál v histórií stanice HBO – „Hra o tróny“. 

Seriál podľa úspešnej knižnej predlohy Georga R.R. Martina sa dostal na obrazovky v roku 2011 a okamžite si divákov podmanil. Násilie či nahota sú v tomto projekte na dennom poriadku a každý, kto videl aspoň prvú sériu vie, že Martin je vskutku originálny spisovateľ. Len si nesmieš nijakú postavu veľmi obľúbiť, pretože sa nemusí dožiť nasledujúceho rána.

@HBO Confirms Game of Thrones Season 8 Is The Final Season… #gotseason8 #gameofthrones #hbo

A post shared by InstaThrones (@gameofthronesnotofficial) on

 

Queens. #cerseilannister #lenaheadey #nataliedormer #margaerytyrell #emiliaclarke #daenerystargaryen #gameofthrones #hbo

A post shared by InstaThrones (@gameofthronesnotofficial) on

 

Momentálne má seriál prestávku pred začiatkom siedmej série, ktorá začne až v lete 2017. Je otázne, koľko častí dostane nasledujúca sezóna, ale programový šéf HBO (Casey Bloys) už teraz oznámil, že séria číslo 9 v pláne rozhodne nie je. Sám autor knižnej predlohy uviedol, že ďalšiu knihu nemá dokončenú. V súvislosti s tým sa začalo špekulovať, či sa nedočkáme v súčasnosti tak obľúbeného spin-offu, no zatiaľ sú to len nepotvrdené dohady. A tak zrejme dáme budúci rok zbohom všetkým naším hrdinom.

Ktovie, koľko z nich sa ho vôbec dožije.

Foto: Instagram, Twitter 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here