Hovorí sa, že oči sú oknom do duše a vďaka jedinému pohľadu môžeš spoznať človeka a zistiť, čo je zač. Síce je toto tvrdenie veľká pravda, nie každý z nás má ten dar, aby z očí vyčítal, kto je akým človekom. Ak sa ani ty nevieš orientovať v jeho očiach, možno ti tento článok trošku pomôže a prekukneš ho o niečo viac. 🙂 

Hnedá

Chalani s hnedými očami pôsobia oveľa dôveryhodnejšie. O hnedookých chlapcoch sa hovorí, že sú cieľavedomejší a vytrvalejší, než tí s inou farbou očí. Hnedá je najrozšírenejšou farbou očí na svete a jej majitelia údajne potrebujú až o dve hodiny viac spánku, ako vlastníci inej farby dúhoviek.

Oriešková

Muži, ktorých oči majú orieškovú farbu, sú spontánni a bezstarostní, otvorení a komunikatívni. Majú veľa priateľov, dokážu sa veľmi rýchlo zoznamovať a sú dobrými spoločníkmi. Ich vzťahy však nebývajú príliš trvalé, čo súvisí najmä s ich búrlivou povahou. Na druhej strane sú to však vynikajúci milenci, ktorí maximálne dbajú na potreby svojej partnerky. 😛

clipboard40

Modrá

Majitelia modrých dúhoviek alebo rôznych odtieňov belasej, ťa dokážu zmiasť svojím nevinným pohľadom, ale opak je pravdou. Milujú najrôznejšie výzvy a hry. Taktiež veľmi radi flirtujú, ale napriek tomu vedia byť skutočne chápaví a citliví.

Zelená

Chlapci so zelenými očami bývajú spontánni, zábavní a v spoločnosti veľmi obľúbení. Zelenookí si radi užívajú život naplno a byť stredobodom pozornosti im zvyčajne nie je nepríjemné. Častokrát sú však nespoľahliví a zábudliví, ale zväčša bývajú úprimní a verní.

Foto: Pixabay.com, Twitter 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here