Tak toto nečakal zrejme nikto! Britský denník DailyMail prišiel so správou, že Miley Cyrus sa počas silvestrovskej noci vydala za svojho snúbenca Liama Hemswortha a novomanželské sľuby spečatili pred celou rodinou. 

 

[sociallocker]Svadba na poslednú chvíľu a žiadne veľké plánovanie či honosná róba. Presne toto sa podobá na bláznivú Miley Cyrus. Podľa médií a zdrojov, ktoré sa rozhodli prehovoriť, sa speváčka a herec rozhodli vziať na silvestrovskom večierku a teda okrem Nového roka oslavovali aj niečo iné. ,,Všetko bolo extrémne na poslednú chvíľu, dokonca rodine to povedali len pár hodín pred svadbou.“ hovorí neuvedený zdroj.

Vieme ako to s neuvedenými zdrojmi v týchto bulvárnych plátkoch chodí, ale nám sa tomu nejako chce veriť. Všetko nasvedčuje tomu, že Miley je už skutočne vydatá pani. Veď aj celá Liamova rodina priletela na sviatky do Ameriky a tento večierok bol veľmi dobrým ťahom, aby o svadbe nikto ani len netušil. Čo si o tom myslíš? :O Nám teda spadla sánka.

Ďalším takým minidôkazom je, že Miley postla fotku s Liamovou mamou Leonie, Elsou, mamou Cristiny Pataky a na fotke bola rovnako aj Mileyna mama Tish. K fotke pridala hashtag #inlaws, čo vo veľmi voľnom preklade znamená – svatky/švagrinky. (mother-in law, sister-in law) Takže, môže to byť ozaj pravda. :O

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram, Twitter [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here