Súčasný svetový šoubiznis sa môže tešiť z nového manželského páriku, ktorý sa pravdepodobne vzal minulý víkend. Podľa zahraničných zdrojov do posvätného zväzku vstúpila talentovaná herečka, ktorú si môžeš pamätať z rôznych úspešných filmov. 

 

Minulý víkend sa vo svete celebrít diali všelijaké veci. Niektoré z nich prežívali smutné, stresujúce a napäté chvíle, iné plakali od šťastia a radosti. 26-ročná herecká hviezda, ktorá sa narodila v ďalekej Austrálii povedala minulý víkend „áno“ svojmu milovanému snúbencovi. Margot Robbie, ktorá tento rok zažiarila ako šialená Harley Quinn vo filmovej snímke „Suicide Squad“, sa môže popýšiť obrúčkou na svojom prste.

Pôvabná blondínka si vzala svojho snúbenca Toma Ackerleyho, ktorý sa tiež pohybuje vo filmovej brandži. Margot stojí pred kamerami, on za nimi. Dvojica sa zoznámila práve na pľaci počas nakrúcania jedného filmu. Po zásnubách prišla svadba, ktorá však nebola nijakým spôsobom medializovaná, práve naopak. Zaľúbený párik skočil do chomúta na tajnej, malej a najmä intímnej svadbe, ktorá sa konala v rodnej krajine známej herečky. Tom síce túžil po ceremónii, ktorá by sa konala v jeho rodnej zemi, no nakoniec sa tak nestalo.

Novomanželom každopádne gratulujeme a už teraz sa nevieme dočkať fotiek, ako vyzerala nevesta! 🙂

Foto: Instagram, Pixabay | Zdroj: dailymail.co.uk 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here