Britney Vest vážila 114kg, pretože od sedemnástich rokov sa stravovala výhradne vo fastfoodoch. Jej expriateľ často komentoval jej vzhľad a nútil ju začať chudnúť. Teraz je z nej úspešná fitness blogerka a jej účet na Instagrame sleduje viac ako 67-tisíc fanúšikov! 

Britney Vest je 29-ročná žena z Kalifornie. So svojou váhou bojuje od narodenia, vysokú hladinu cholesterolu jej zistili, keď mala iba 36 mesiacov. Od svojich ôsmich rokov jej bola diagnostikovaná obezita. Po štyroch rokoch, ktoré strávila na univerzite a stravovala sa výhradne nezdravým jedlom z rýchleho občerstvenia, jej váha ukazovala číslo 114!  Avšak aj napriek mnohým zdravotným rizikám, častým komentárom jej rodiny a dokonca i priateľa, Britney stále nebola motivovaná so svojou váhou niečo robiť.

 

1

 

Jej milujúca babička jej dokonca bola ochotná dať peniaze za každý kilogram, ktorý sa jej podarí schudnúť! Ani to však Britney nepomohlo a jej váha stále zostávala vo vysokých číslach.

 

2

 

Všetko sa však zmenilo keď sa zapojila do programu „Weight Watchers“. Za dva roky sa jej podarilo schudnúť na 72kg. V roku 2013 dokončila svoju premenu operáciou kože na bruchu, ktorú jej zaplatila babička. Teraz je z nej neuveriteľne úspešná fitness blogerka, ktorú môžete nájsť na FittyBritttty.com, alebo na Instagrame ako @fittybritttty. Ako sama hovorí, vo svojej koži sa nikdy necítila lepšie a je sebavedomejšia ako kedykoľvek predtým.

 

Hard work pays off, I promise you! #transformationtuesday #weightloss #weightlossjourney #fitfam #fitspo

A post shared by Britney 🙏🏼 (@fittybritttty) on

 

 

 

 

Foto: Instagram, Pinterest 

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here