Za posledných päť rokov sme mohli vidieť päť jedinečných sérií tohto seriálu a každá nám ponúkla niečo originálne. Teraz, keď do premiéry šiestej sezóny zostáva necelý mesiac sme už mali možnosť vidieť niekoľko ukážok. A pribudli k nim nové, z ktorých behá mráz po chrbte! 

Netušíme o čom bude táto séria, nevieme podtitul, vieme len, že to bude zasa hororová jazda. Prvá nám ponúkla dom plný duchov, v druhej sme sa potulovali psychiatrickou liečebňou, čarodejnice nás uriekli v tretej sezóne, štvrtá nás bavila cirkusom a ľudskými anomáliami a v piatej sme sa mohli ubytovať v hoteli plnom upírov. Uvidíme, čo si pre nás pripravili do sezóny č. 6.

Včera sa totiž kanál „AHS World“ na YouTube pochválil ďalšími videami. Hoci sú všetky skvelé, riaditeľ stanice „FX“ John Landgraf sa vyjadril, že len jedno z nich sa  naozaj týka šiestej série. Ide teda o neskutočný reklamný ťah, ktorý má divákov dokonale zmiasť a začiatok novej sezóny bude pre nich prekvapenie. Každé promo je desivé a znepokojivé ako tie predošlé, ale dočkali sme sa aj jedného špeciálneho. V ňom totiž tvorcovia spojili všetky série dohromady.

Foto/Video: Youtube 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here