Producent Simon Cowell pred šiestimi rokmi spojil piatich chalanov do spoločného projektu, z ktorého vytrieskal poriadny balík peňazí. A nemal z toho osoh len on. Louis Tomlinson ako jeden z pätice môže vďačiť práve Simonovi za to, že ho pozná celý svet. Teraz sa títo dvaja opäť stretli. Znamená to snáď návrat One Direction? 

Práve teraz znova zlomíme niekoľko ženských sŕdc, ale snáď nám to ten hore odpustí. Simon s Louisom síce sedeli pri spoločnom stole, no dôvod bol trochu iný. Tomlinson sa obrátil práve na slávneho producenta, aby mu pomohol s novou, tentoraz dievčenskou kapelou. Louis asi podľa všetkého na chvíľu zavesí spev na klinec a bude im robiť manažéra.

I'm really feeling this picture

A post shared by Louis Tomlinson (@louis_tomlinson) on

 

 

Simon na neho ani na spomínané dievčatá nešetril chválou a dokonca sa vyjadril, že nič lepšie nepočul. Cowell sa ale vyjadril aj k One Direction a mnohých fanúšikov svojimi slovami potešil. Chalani síce rozbiehajú sólové projekty, ale podľa 56 ročného porotcu obľúbených talentových súťaží nie je vylúčené, že sa predsa len vrátia. Či už by to bolo s novým albumom, alebo len na spomienkové turné, určite by to znamenalo veľkú vec pre ich ohromnú fanúšikovskú základňu. Možno raz.

Foto: Instagram, Twitter 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here