Každý rok sa v rádiách točí množstvo letných pesničiek, ktoré ťa nenechajú sedieť. Vždy keď ich začuješ, nútia ťa baviť sa a tancovať. A tento rok sme si ich vypočuli už dosť. Alebo nie? Nová vlna prichádza z Holandska a hovoria si „Chef’Special“! 

Asi len málokto pozná partiu chalanov menom „Chef´Special“. Piati fešáci spolu fungujú už od roku 2008 a majú za sebou dva štúdiové albumy. Vo svojich pesničkách spájajú niekoľko žánrov – indie pop, fun, hip hop, rock, ska. Lídrom kapely je spevák Joshua Nolet. Tento rok sa im podarilo robiť predskokana v súčasnosti veľmi obľúbeným „Twenty One Pilots“. Medzi ich najväčšie hity patria skladby „In your arms“ a „Birds“. Teraz vyleteli do sveta s novinkou „Amígo“.

A prečo by malo ísť o hit leta? Song má totiž všetko, čo k tomu potrebuje. Je chytľavý a nabitý pozitívnou energiou. Hudba je rytmická, mohli by sme ju prirovnať k africkým tancom.  Text je plný spoznávania a kamarátstva, čo napovedá už samotný názov „Amígo“, čo v španielčine znamená „priateľ“. Klip je zostrihom záberov členov kapely na ich turné, čo pôsobí veľmi uvoľnene a milo. A takýchto pesničiek nikdy nebude dosť!

Foto, Video: YouTube 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here