Máš chalana, veľmi ho ľúbiš a myslíš, že je práve ten správny čas na prvú spoločnú noc? Si si skutočne istá, že si naozaj pripravená, a že to takto chceš? Vôbec sa nemusíš ponáhľať. 

Dnešné baby začínajú s intímnym životom veľmi skoro. Nehovoríme, že je to vždy chyba, ale častokrát to vedie ku katastrofe. A zlomené srdce je ešte tým najmenším problémom. „Prvýkrát“ je to iba RAZ. Len raz v živote, a ty by si si to nemala „rozdať“ s hocikým.

Room service with babe. Saturday mood

A post shared by Relationship Goals | Blog (@couplegoals) on

 

Veľký nátlak má na teba určite aj okolie. Tvoje kamarátky, ktoré už nie sú panny alebo ostatné spolužiačky, ktoré sa o tom otvorene bavia počas školskej prestávky.
Svoje najtajnejšie zákutia by si mala venovať niekomu, kto si to naozaj zaslúži. Nemalo by to byť o ničom inom, len o láske. O skutočnej láske, ktorá síce nemusí trvať do konca života, ale v tej chvíli to tak cítiš.

Veľa dievčat si myslí, že počas prvého milovania nemôžu otehotnieť, čo je véééľký omyl. Mysli preto na ochranu. Antikoncepciu môžeš užívať už od pätnástich rokov. Ak ale nechceš zasahovať do svojho tela zbytočnými hormónmi, použite kondóm a je vybavené 🙂 Ten chráni aj pred pohlavnými chorobami.

Nečakaj od toho bohvie čo, ale ani sa príliš neboj. Je síce pravda, že to trocha bolí, ale ak máš vedľa seba citlivého chalana, ktorý ťa miluje, užiješ si to. Je dôležité aby si mu dôverovala, tak rovnako bude dôverovať aj on tebe 🙂

Foto: Instagram, Tumblr 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here