Najkrajšie sviatky v roku sú už za nami a mnoho známych celebrít bolo aj počas tohto dňa veľmi aktívnych na sociálnych sieťach. Mladý spevák Nick Jonas sa pochválil, ako trávil tento rok Vianoce a kto mu robil spoločnosť pri rozbaľovaní darčekov. 

 

[sociallocker]Mladý fešný hudobník, ktorý tento rok oslávil svoje 24. narodeniny, strávil nedávne sviatky so svojimi najbližšími. V jednom dome sa strela celá rodina Jonasovcov a túto špeciálnu udalosť si mladý sympaťák aj zvečnil. Na svojom Instagramovom účte zverejnil fotografie celého prítomného osadenstva, ktoré sa zišlo k vianočnému stromčeku. Nielenže Nick ukázal rodinný vysvietený skvost, ktorý im zdobil miestnosť, ale pochválil sa aj rodinnou snímkou. Spevák sa vyjadril, že rodina je pre neho všetkým.

Mladý Američan, ktorého by chcela mať doma nejedna dievčina na svete, zrejme pod vplyvom tejto jedinečnej sviatočnej atmosféry sa trošku rozcitlivel. Svojim trom bratom adresoval krásne slová, ktoré ich zaiste museli zahriať pri srdci: „Vraciame sa späť ako kapela…ha, srandujem…aspoň na sviatky. Veľmi milujem svojich bratov po tom všetkom, čím sme si prešli a viem, že vždy sa môžem na nich spoľahnúť. Kevin, Joe a Frankie, ste mojimi najlepšími priateľmi a veľmi vás ľúbim!“

Okrem milých slov, ktoré venoval svojim súrodencom, sa Nick neskutočne vytešoval, že si mohol podržať svoju neter na rukách. S najmenším členom známej rodiny si urobil fotografiu, z ktorej láska a radosť sála na kilometre ďaleko.

Foto: Instagram [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here