Posledné roky akoby sa vo filmovom priemysle roztrhlo vrece s komiksovými hrdinami. Či už si fanynka pôvodných príbehov, alebo sa len popozeráš po pekných chalanoch, neváhaš utratiť pár mincí za zážitok, vidieť to na veľkom plátne. A inak to nebude ani v prípade, že hrdinov nahradia tí zlí. [sociallocker]

Reč je o filme Suicide Squad, ktorý u nás budeme poznať aj pod názvom Jednotka samovrahov. Čerstvý vietor do tohto žánru však vnesie banda zločincov, ktorý sa spoja proti silnejšiemu protivníkovi.

Takýto počin určite potrebuje kvalitný soundtrack. Okrem piesni Sucker for Pain, kde sa spojili mnohé známe mená (Lil Wayne, Wiz Khalifa, Imagine Dragons či X Ambassadors), svojím kúskom k nemu prispeli aj alternatívny Twenty One Pilots. Prečo boli správnou voľbou práve pre tento film? Nuž, oni sami označujú svoj hudobný štýl ako schizoidný pop, takže dokážu zosúladiť viacero štýlov tak, aby výsledok stál za to.

Tyler sa v klipe obliekol do väzenského

Jednoduchý beat, temná, no zároveň melancholická melódia a Tylerov prejav, ktorý slovám dodáva význam. Sám spevák zoznámil fanúšikov s novou skladnou prostredníctvom svojho účtu na Twitteri, kde im zanechal jednoduchý odkaz „takeitslow“. Ide o frázu, ktorá sa nachádza hneď v úvode refrénu.

Klip samotný má celkom vtipný nádych. Okrem záberov z filmu tu vidíme oboch členov Twenty One Pilots v celách väzenia. Na jeho konci sa presunú na pódium, kde ich nasledujú ostatní väzni. Ak by si čakala veľkú bitku, sklamem ťa. Aj drsní chlapi z väzenia majú totiž radi kvalitnú hudbu.

Foto, Video: YouTube [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here