Bolo to presne pred rokom, keď médiá priniesli správu, že letná láska Joe Jonasa a Gigi Hadid nevydržala a ich vzťah sa rozpadol. O dvadsať dní neskôr, magazín „Us Weekly“ informoval, že Gigi začala randiť so s bývalým členom skupiny One Direction, Zaynom Malikom. 

Spomínaš si ešte na začiatky vzťahu Gigi a Zayna? Nie je to tak dávno čo médiami obletela správa, že modelka poslala Joea Jonasa k vode a o pár dní si začala so záhadným spevákom z One Direction.

O tejto celebritnej dvojici médiá informujú denne, no až doteraz sme nevedeli, ako sa títo dvaja vlastne dali dokopy! V nedávnom rozhovore v časopise „ES magazine“ Zayn priznal, že sa s Gigi po prvýkrát stretol na minuloročnej afterpárty po Victoria’s Secret módnej prehliadke, ktorá sa konala 10. novembra (dva týždne pred tým, ako médiá informovali o ich vzťahu).

Prihovoril sa jej, pretože ako sám povedal, poznal ju z fotiek a pozval ju von. Ich prvé rande prebehlo v reštaurácii hotela Bowery v New Yorku.

,,Bol to veľmi pekný večer, Gigi je veľmi inteligentná a sebavedomá žena, pritom vôbec nepôsobila odmerane, bola jednoducho skvelá.“ povedal na adresu svojej milovanej Zayn.

 

🌴🌴🌴

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

 

squish ya

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Foto: Instagram, Twitter 

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here