V posledných dňoch sú témy Justin&Selena, Justin&Sofia a #Beliebers tými úplne najsledovanejšími. Nechceme sa už vracať k tomu všetkému, čo sa udialo, avšak dnes ráno sa fanúšikom naskytol nepekný pohľad. 

Hailey Baldwin zúri! Selena Gomez ma využívala! Podviedol si ma! A ty si mi zahýbala so Zaynom! – to sú titulky zahraničných magazínov, ktoré sa na nás valili z každej strany. Nevieme kde je pravda, toto je fake, toto fake nie je. Rozhodne však pravdou je, že si spevák zrušil Instagram!

Ráno sa nám naskytol zvláštny pohľad. Keď sme chceli jedným očkom hodiť pohľad na Justinov účet, zobrazilo sa nám ospravedlnenie, že nie je aktívny alebo bol odstránený. 🙁
Asi toho všetkého mal plné zuby. Nebolo by to prvýkrát, keď si celebrita zrušila účet na sociálnej sieti, avšak po pár hodinách sa tam naspäť vrátila. Uvidíme, ako to bude v tomto prípade…

instagram jusitn justin instagram

Foto: Instagram, Twitter 

Ivet
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)

1 komentár

  1. Myslím si že spravil len dobre! Jeho fanúšikovia by ho mali podporovať a nie vyberať im dievča ktoré sa bude im páčiť. Ak si Justin vybral Sofiu tak vie prečo si ju vybral! Myslím si že fanúšikovia by mali začať menej riešiť životy celebrít a keď už ich aj chcú riesiť tak aspoň v mieri a nie takto.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here