Kanye West je už niekoľko rokov aktívnym používateľom sociálnej siete Twitter, ale ako jedna z mála celebrít stále nemal účet na Instagrame. Až doteraz! Moment, na ktorý sme všetci netrpezlivo čakali konečne nastal a Kanye West pridal aj svoju prvú fotku! 

Kanye West mal doteraz na Instagrame niekoľko falošných účtovn a možno aj to je jeden z dôvodov, prečo sa rozhodol založiť si oficiálne konto. A fanúšikovia sú nadšení! Za tri dni ho začalo sledovať viac ako milión ľudí. Ak to takto pôjde ďalej, je možné, že o chvíľu bude mať viac followerov ako jeho manželka Kim Kardashian s 83 miliónmi sledovateľov. Pozri si jeho oficiálne prvý post.

 

A post shared by Kanye West (@kanyewest) on

Foto: Instagram, YouTube 

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here