Chceš si prerobiť svoj pracovný kútik, no nevieš ako na to? Inšpiruj sa nápadmi známych youtuberov!

Vlož do toho kúsok svojej osobnosti ako Zoella

Zoe Sugg, beauty blogerka známa pod prezývkou Zoella, si svojim jedinečným štýlom získala nejedného sledovateľa. Venuje sa nielen make-up tutoriálom a blogovaniu, ale pravidelne skrášľuje aj svoje okolie. Nechaj sa ovplyvniť jej milými nápadmi!

zoella-2

U Zoelly nesmie chýbať množstvo citátov a menších doplnkov ladených v tlmených odtieňoch, ktoré dodávajú celému pracovnému priestoru príjemnú atmosféru.

Správne si rozlož priestor ako Tanya Burr

tanya

Tanya ako správna make-up artistka vie, aké dôležité je prispôsobiť si veľkosť pracovného kútika predtým, ako sa do realizácie svojich plánov pustíš. Popri uvoľňovaní pracovného priestoru ako ona nezabudni na odstránenie všetkého, čo by ťa mohlo zbytočne rozptyľovať.

Neboj sa inšpirovať druhými ako Grace Helbig

grace2

Americká youtuberka Grace dlho rozmýšľala nad tým, ako by si mala svoj stôl vyzdobiť. Neodradilo ju, ani to, že sama neprišla na nič, čo by sa jej páčilo. Namiesto priznania svojej porážky prelistovala Pinterest a našla si pár nápadov, ktoré sa rozhodla vyskúšať.

grace

Samozrejme, nie každý z nápadov na internete sa ti podarí samej urobiť, tak ako by mal vyzerať, no nevzdávaj sa. Uvidíš, že keď sa ti nejaký podarí úplne zrealizovať, budeš na seba pyšná a svoju pracovňu si ešte viac zamiluješ.

Postupne pridávaj ako Connor Franta

connor

Ak sa bojíš, že ťa tvoj nový pracovný kútik po pár mesiacoch omrzí, inšpiruj sa Connorom. Ten si svoju pracovňu nezaplnil úplne hneď na prvýkrát a tak má kam v budúcnosti dávať novinky, na ktoré pri prvom zariaďovaní úplne zabudol.

connor2

Connor si dôkladne povyberal, čo mu na pracovnom stole rozhodne nesmie chýbať, pridal pár príjemných doplnkov a voilà, máme výsledok, ktorým sa pokojne môžeš inšpirovať aj ty!

Experimentuj s jednoduchosťou ako Colleen Ballinger

coleen2

Youtuberka, známa svojim alteregom Mirandou Sings, si založila kanál, na ktorom nám ukazuje svoj bežný život ako Colleen. A my sme len rady, lebo sa môžeme kochať napríklad jej pracovným kútikom.

coleen3

Colleen vie, že menej je niekedy viac. Toto pravidlo by si si mala osvojiť aj ty, hlavne ak máš rada výrazné doplnky. Tých radšej do svojej výzdoby pridávaj čo najmenej. Nikomu neprospieva príliš rušivé pracovné prostredie. Nezabudni pridať pár detailov, napríklad fotky, na ktorých sa zabávaš s kamarátmi či rodinou, ktoré pomôžu priestoru dodať osobnejší charakter.

 

Veríme, že sme ti týmto článkom pomohli nabrať inšpiráciu, ktorá ti pomôže nadizajnovať pracovňu tvojich snov.

uvodna2

 Foto: Twitter | Video: YouTube

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here