Tie staršie z vás si určite pamätajú legendárnu telenovelu „Divoký anjel“, ktorá aj u nás spôsobila doslova hystériu. Jej hlavná hrdinka Natalia Oreiro, má už po štyridsiatke, no stále vyzerá neskutočne! 

Odkedy sa na obrazovkách objavila divoška Milagros, ubehlo už osemnásť rokov. Keď sa však ukázala na filmovom festivale v Moskve, mnohí pri pohľade na ňu nemohli zavrieť ústa.
V nádhernej červenej róbe vôbec nesplynula s kobercom rovnakej farby, práve naopak. V Rusku je mimoriadne obľúbená a tak ju všetci privítali s obrovským nadšením.

ВНИМАНИЕ!✨ В преддверии московского концерта, сегодня в 12:00, латиноамериканская актриса и певица Наталия Орейро проведет онлайн-видеочат со своими поклонниками ВКонтакте. У вас есть возможность задать свой вопрос Наталии в комментариях к записи ВК. Лучшие из них — будут использованы в прямом эфире. Для просмотра и участия в трансляции переходим по ссылке: в профиле ⬆️ #vklive #NashaNatasha #Moscow #Russia #NataliaOreiro #Oreiro #Natalia_Oreiro_Russia #VK #Vkontakt

A post shared by Natalia Oreiro (@natalia_oreiro_official_) on

 

 

 

 

Доброе утро Россия ✨ #Natalia_Oreiro_Russia #NataliaOreiro #НаталияОрейро #Russia #Moscow #38ММКФ 🔥

A post shared by Natalia Oreiro (@natalia_oreiro_official_) on

 

 

 

Foto: Tumblr, Instagram | Video: Instagram, YouTube 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here