Dobre oblečených dievčat behá po svete mnoho. Každý zohľadňuje iné kritériá a keďže sa pohľady na módu neustále menia, ikony sa rodia ťažko. Kto však svojím štýlom obliekania zaujal v poslednom období? Predstavíme ti ich!

 

MADDIE ZIEGLER

Túto 14-ročnú tanečníčku svet pozná najmä z videoklipov speváčky Sie, momentálne sa z nej však stáva trendsetterka. Maddie sa oblieka štýlovo, farebne a mladistvo. Presne vie čo jej pristane, čo je na jej nízky vek veľmi nezvyčajné.

had so much fun at the teen choice awards!!! 💕

A post shared by Maddie Ziegler (@maddieziegler) on

 

ROWAN BLANCHARD

Táto mladučká, len 15-ročná filmová herečka si pomaly ale isto podmaňuje srdcia všetkých milovníkov módy. Stáva sa z nej múza dizajnérov a inšpiruje milióny svojich sledovateľov na sociálnych sieťach.

 

WILLOW SMITH

Excentrický a bláznivý štýl obliekania 16-ročnej Willow pobláznil celý módny svet. Neustále potvrzuje, že patrí medzi najlepšie oblečené francúzske dievčatá.

<1> I am a work of art // @bruce_weber / @crfashionbook

A post shared by ≠GWEELOS≠ (@willowsmith) on

 

KIERNAN SHIPKA

Zaručujeme ti, že o tejto drobnej 16 -očnej blonďavej herečke ešte budeme počuť. Na tohtoročnom odovzdávaní cien Emmy sa na červenom koberci ukázala v rozkošných minišatách od Diora spolu s čiernymi nohavicami.

m

 

LILY ROSE DEPP

Ak je tvoj otec Johnny Depp a mama legendárna múza módnej značky Chanel Vanessa Paradis, so štýlom sa už narodíš. Dôkazom toho je aj 17-ročná Lily, ktorá si už stihla získať pozornosť aj Karla Lagerfelda a taktiež sa stala tvárou legendárneho parfumu Chanel No. 5.

#newchanel5 Launch last night! thank you so much @chanelofficial love always❤️

A post shared by Lily-Rose Depp (@lilyrose_depp) on

 

LORDE

Túto 20-ročnú módnu ikonu si nie je možné pomýliť. Spoznáš ju podľa tmavých kučier, tmavého rúžu a ešte tmavšieho outfitu. Táto anti-popová princezná miluje moderné a nekonvenčné strihy a nohavice.

 

HAILEY BALDWIN

19-ročná Hailey mala svoju modelingovú premiéru síce iba minulý rok na prehliadke značky Tommy Hilfiger, no móda jej nie je cudzia ani v bežnom živote. Či už má na sebe šaty do áčka alebo obľúbené džínsy, zaujme na prvý pohľad svojou prirodzenosťou.

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on

 

KYLIE JENNER

Či už si jej fanúšička alebo nie, o 19-ročnej Kylie si už iste počula. Jej krivky obopínajúce šaty, vysoké podpätky, nekonečná zásoba príčeskov a charakteristické Kardashianovské líčenie je jej poznávacím znamením. Stala sa ikonou najmä vďaka sociálnym sieťam, kde ju sleduje takmer 80 miliónov followerov.

🎉

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Foto: Instagram

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here