MTV Video Music Awards sa blížia. Prestížne hudobné ceny za najlepšie videoklipy udelia už túto nedeľu v Madison Square Garden v New Yorku, a my sa nevieme dočkať, čo nezvyčajné, šokujúce a prevratné sa tam znova udeje. 

Je nepísaným pravidlom, že ceny hudobnej stanice MTV, Video Music Awards sú každý rok sprevádzané nezvyčajným kostýmom, šokujúcim vystúpením alebo nečakaným prejavom. Spomínaš si ako sa na pódiu objavila Lady Gaga v kostýme z mäsa? Alebo ako sa Britney Separs bozkávala s Madonnou? To je len vrchol ľadovca. Poďme si pripomenúť momenty, na ktoré sa nezabúda.

Konflikt Nicki Minaj a Miley Cyrus

Určite máš v čerstvej pamäti trápny moment z minulého ročníka, keď sa na Miley osočila Nicki Minaj, a to priamo na pódiu, počas udelenia jej ceny. No, snáď si to už dievčatá vyrozprávali.

Bozk Madonny a Britney Spears

Všimni si ten Justinov pohľad. 🙂 Haha

Šaty z mäsa

To bol šok. Lady Gaga si prišla po cenu v šatách z mäsa. Boli časy, keď táto americká speváčka vedela poriadne prekvapiť.

Miley Cyrus a jej polonahý twerk

Znova nepôjdeme až tak ďaleko. V roku 2013 sme všetci nechápavo pozerali na vyčíňanie tejto mladej speváčky. To, čo sa dialo na pódiu počas spoločného vystúpenia s Robinom Thickom, by sme už radšej druhýkrát vidieť nechceli.

Beyoncé pred celým svetom prvýkrát ohlásila svoje tehotenstvo

Prekvapený bol aj samotný Jay Z. Musíme uznať, že Beyoncé to vymyslela skvelo.

Justin Bieber sa na pódiu totálne rozplakal

Rovnako ti určite nemusíme pripomínať vystúpenie z minulého roka. Skvelé tanečné a spevácke číslo zakončil Biebs v slzách. Vraj sa emocionálne zrútil z napätia a tlaku, nakoľko dlho predtým nevystupoval pred ľuďmi.

Britney Spears a jej nepodarený comeback

Ojoj… Avšak, aj toto sa stáva. Všimni si Rihannin úškrn v čase 3:10 🙂

Foto: Twitter | Video: YouTube 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here