Každý z nás si občas niečo zanôti, aj vtedy, keď vieme, že druhí z toho nebudú mať radosť. Ale v prípade, že si slávna speváčka, sa niečoho takého rozhodne nemusíš báť. Keď ešte k tomu pripojíš svojho frajera, ktorý je mimochodom fešný herec, je jasné, že výsledok musí stáť za to! 

Reč je o škandalóznej Miley a jej láske Liamovi, ktorí si tentoraz dali spoločný duet na pesničku od Justina Biebera. Ako je vidieť, „Love Yourself“ je skladba, ktorú obľubuje mnoho ľudí a výnimkou nie sú ani títo dvaja. Spoločné karaoke si dali v aute, kde spolu s nimi sedel aj najnovší maznáčik mladej hviezdy, psík menom „Barbie“. Spev svojej paničky a jej priateľa mu očividne nevadil.

road TRIPPIN w Barbiiiiieeeee 🎀🌸👅

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

 

V krátkom videu síce okrem Barbie toho veľa neuvidíme, ale zato počujeme Liamovu snahu o spev. A napriek tomu, že pravá speváčka sedí vedľa neho, jeho výkon nie je až taký zlý. Miley mu sekunduje svojimi vysokými vokálmi a v takejto kombinácii by pokojne mohli prísť aj s celou verziou. Ako sa však zdá, Liam má svojský zmysel pre humor a svoju lásku sa snažil vydesiť nečakaným krikom, čo vzhľadom na jej reakciu asi nebolo prvý raz.

BGVs: @liamhemsworth Starring : Barbie Da Beagle @beaglefreedom

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Foto: Instagram, Twitter 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here