Miley Cyrus nás neprestáva šokovať. Tentokrát svojím novým tetovaním, konkrétne ide o konopný list, ktorým sa pred pár dňami pochválila na svojom Instagrame. Miley, preboha, čo si to zase spravila? 

 

[sociallocker]24-ročná Miley Cyrus má ďalšie tetovanie, o ktoré sa predvčerom podelila s miliónmi fanúšikov na Instagrame. A do popisu dala veľavravné vianočné stromčeky. Rozhodne však nejde len o nejaký bežný motív. Ku kontroverznej popstar sa však tetovanie s motívom marihuany celkom hodí.

🎄🎄🎄🎄🎄🎄

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

 

Miley má tieto vianočné sviatky naozaj dôvod na oslavu. Vyzerá to tak, že s priateľom Liamom si dokonale rozumejú, taktiež práve úspešne dokončila svoje účinkovanie v úlohe kouča v americkej verzii speváckej šou „Hlas“ a teraz sa ešte vytešuje z nového tetovania. My už len netrpezlivo čakáme, kedy si s Liamom konečne povedia svoje „Áno“!

Foto: Instagram [/sociallocker]

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here