Zvykli sme si, že obálky časopisov zdobia ženy šoubiznisu, často vymaľované ako kraslice na veľkonočnom stole. Preto je neuveriteľných osviežením, ak sa tam dostane fotka, ktorá je presným opakom. Tentoraz sa tak predviedla očarujúca Mila Kunis. 

Netuším, čo s ňou Ashton stvára doma, ale táto baba rozhodne nepôsobí ako vystresovaná mamička ročnej dcérky. Niekoľkokrát sa objavila na titulkách a vždy jej to náramne pristalo, no v najnovšom vydaní Glamour pôsobí ako krehká bábika. Hoci mám podozrenie, že možno fotka prešla obľúbenou úpravou plastického chirurga Photoshopu,  jedno je isté. Herečka s ukrajinskými koreňmi je pekná aj bez omietky na tvári a pôsobí na svoj vek mladučko.

 

Mila sa v rozhovore pre Glamour pochválila, že doma chodí bez make-upu a nemá s tým žiadny problém. Popravde, s touto tváričkou tak bude môcť zrejme chodiť aj v 50-tke.

 

Občas troška farieb neuškodí. Keď si ju vezmú do parády maskéri, s výraznejším rúžom a jemným líčením na očiach je z nej hneď zvodná femme fatale, ktorú Ashtonovi určite závidí nejeden chlap.

Get it, #MilaKunis! She dazzles in shades of purple for @glamourmag. (📷: Glamour Magazine)

A post shared by Entertainment Tonight (@entertainmenttonight) on

 

Takže odkaz je jednoznačný: Zhoď omietku a buď sama sebou, je to oslobodzujúce. (Nie len pre pleť, ale aj pre peňaženku.)

Foto: Instagram, Pinterest 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here