Martinov malý pes Bobi už určite vyrástol a rovnako tak dospel aj jeho majiteľ. Po dvojročnej pauze prišiel s videoklipom k piesni „Enough“ a veruže takýto klip slovenská hudobná scéna ešte nezažila! 

Ako dieťa ho poznal každý. Školáčkam sľuboval, že ich raz odvezie vo svojom Ferrari a sťažoval sa na svojho psa. Malý Martin Madej určite netušil, kde bude po devätnástich rokoch od svojho prvého hitu. A nedopadol vôbec zle. Po úspechu so skladbami „Just The Other One“ a „Sunday“ si nielen získal opäť značnú fanúšikovskú základňu, ale aj prirovnanie k Justinovi Timberlakovi. Nemožno sa tomu čudovať, hlasovo aj hudobne sú si nadmieru podobní.

Včera však vyšlo video k jeho novej chytľavej piesni „Enough“ a niečo také sme u nás ešte naozaj nevideli. Okrem toho, že sa to v ňom hemží hashtagmi, nájdeš tu aj mnohé iné zaujímavé veci. Čo asi viedlo Martina k spojeniu „twerkovania“, filmu „Shining“ a opičej súlože? Netušíme. Ale keď sa k tomu pridajú ešte zvieratká, plastikové krásky a „Lady a Tramp“ je z toho vskutku neobyčajný klip. A bez toho, aby si si to uvedomila si na konci „not enough“ pospevuješ už aj ty.

Foto: Facebook 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here