Lucy Hale má hlavu v smútku. Niekto sa jej totiž dostal do telefónu a na sociálnych sieťach zverejnil fotky, ktoré mali byť navždy ukryté. Sympatická herečka však neznámemu hackerovi necháva jasný odkaz. 

 

[sociallocker]Herečka známa predovšetkým zo seriálu Pretty Little Liars konečne prehovorila o nedávnej kauze jej „hambatých“ fotiek, ktoré vyšli na verejnosť. ,,No, nechcela som to komentovať, ale od nového roka 2017 už budem hovoriť len svoju pravdu. Chcem teda niečo povedať. Ešte raz, verejne známa žena bola poškodená, ukradli jej súkromný život a jej telo bolo odhalené pred všetkými. Nebudem sa však ospravedlňovať za to, že žijem svoj život a že mám osobný život, ktorý je ale celý môj.“ napísala Lucy prostredníctvom svojho Twitter účtu.

(📷 @jamesleewallphoto )

A post shared by Lucy Hale (@lucyhale) on

 

,,Je skutočne nešťastné byť takto odhalená. Ďakujem vám za všetky milé a podporné správy, ktoré som dostala. Bola to pripomienka toho, že som obklopená tak veľkou láskou. Veľmi si to vážim. A hocikto, kto to urobil – môžeš mi pobozkať zadok!“ pokračuje herečka.

Jej právnik Marty Singer sa prípadom zaoberá už istý čas a chcú chytiť toho dotyčného, ktorý sa jej hackol do telefónu a zverejnil fotku, ktorá odhaľovala prsia a skutočne bola určená  len pre jej súkromné oči.

Foto: Twitter, Instagram [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here