Ako sme už nedávno informovali, pred niekoľkými dňami sa Justin Bieber a Sofia Richie rozišli. A dovolíme si tvrdiť, že Sofia a Selena nie sú zrovna priateľky na život a na smrť. Tieto dve dámy však majú okrem spoločného exfrajera spoločný aj módny vkus. 

Justin Bieber je známy svojimi „vzťahmi“, ktoré trvajú asi tak dlho ako ranná rosa. Aj keď uprednostňuje modelky, jeden dlhší pomer mal so Selenou Gomez. Tu si dovolíme tvrdiť, že šlo ozaj o prvú skutočnú lásku. Fanúšikovia stále dúfajú, že sa dajú dokopy a rozchod so Sofiou ich len utvrdil v tom, že Selena je zrejme ozaj tá pravá.

V médiách sa objavili fotografie Sofie z párty v LA, ako má na sebe oblečenú Justinovu flanelovú košeľu, len dva dni pred spomínaným rozchodom .

1

Justin ju mal na sebe na koncerte v Kansas city (tá, ktorú má okolo pása).

 

#purposetourkansascity

A post shared by Victoria Coleman (@tipsytori) on

 

Predáva ju značka „Fear of God“ za $450. Len pre zaujímavosť, tá istá značka ktorá sa podieľala aj na navrhovaní Justinovej kolekcie oblečenia „Purpose Tour XO Barneys New York“.

2

A tu sa celý príbeh začína zamotávať. Selena bola taktiež vyfotená v spomínanej flanelovej košeli Justina Biebera, ale v apríli minulého roka. No pár spolu netvoria už od novembra 2012.

3

Čo to teda znamená? Žeby sa v apríli minulého roka Selena s Justinom tajne stretávali? Alebo je to len náhoda a Selena si kúpila rovnakú flanelovú košeľu, akú nosil jej bývalý (tomu neveríme). Alebo žeby Justin rád obdarovával svoje priateľky vlastným oblečením? Teraz už chýba iba fotka Hailey Baldwin v takej istej žltej flanelovej košeli aby sa teórie potvrdili. My si zatiaľ ideme spraviť popcorn a počkáme si, ako sa dráma vyvinie.

Foto: Twitter, Pinterest 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here