Dnes už nie je ťažké sa zoznámiť. Hranice sa posúvajú čoraz viac a veci, ktoré by sme niekedy nerobili, sú dnes úplne bežné. Bez problémov vieme osloviť chalana a rovnako ho aj odbiť. Ako sa však dali dokopy títo mladí ľudia, ktorí sa nikdy predtým nepoznali, no obaja sa ocitli v rovnakej kúpeľni? 🙂 

S rozmachom internetu a sociálnych sietí majú ľudia oveľa viac možností ako sa zoznámiť. Jednou takou online zoznamkou je aj Tinder, v Amerike veľmi obľúbený.
Študent z univerzity vo Virginii si dohodol schôdzku s babou, ktorej fotku v jeho kúpeľni našiel na spomínanej aplikácii. Bolo to nanajvýš zvláštne, nakoľko sa s dievčinou nikdy nestretol a tá sa teda nemohla ocitnúť v jeho internátnej kúpeľni. Ako je to možné?

,,Nikdy som toto dievča nevidel a jej profilový obrázok z Tinderu je urobený v mojej kúpeľni.“ napísal na Twitter Mark. Jenna je ale študentkou na rovnakej univerzite a do mladíkovej izby sa dostala skrz jeden školský žúr, ktorý organizoval jeho spolubývajúci.

Ako to už býva, po zdieľaní jeho príbehu na Twitteri začali fanúšikovia naliehať, aby sa čo najskôr stretli. Samotná Jenna potvrdila portálu BuzzFeed, že už majú dohodnuté rande počas Halloweenu. Mark zas vtipkoval, že by si selfie v kúpeľni mohli dať konečne spolu. 🙂

Foto: giphy.com, Twitter 

Ivet
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here