Celebrity svojich fanúšikov väčšinou milujú, pretože bez nich by ich práca nemala zmysel. Občas to ale aj oni preženú so svojím správaním, a tak im ich idol dá príučku. To urobil aj Louis Tomlinson prostredníctvom svojho Instagramu. Fanúšikovia sa však vynašli a pekne si z neho vystrelili! 

Konšpiračné teórie nie sú neznámou pre bujnú fantáziu dievčat. Niekedy ale zájdu priďaleko a niet divu, že sa nad tým ich hviezda rozčúli. Louis Tomlinson si ani za tie roky nezvykol, že ho fanúšičky spojujú s jeho bývalým kolegom. Práve naopak, pekne ho tým vytáčajú a on im to dal najavo.

 

Wtf is Irish Court ???

A post shared by tommo&hazza (@foxy.tommo) on

 

Harry Styles a Louis Tomlinson boli od čias „X Faktoru“ dobrí kamaráti. Trávili spolu čas, dokonca spolu aj bývali. Ich nenápadné kamarátske podpichovanie si však fanúšičky vysvetlili inak. Oboch označili za gayov a pridelili im spoločné meno „Larry Stylinson“. Neustále pripomienky na ich adresu dohnali Louisa k tomu, aby dal jasne najavo, čo si o tom myslí ešte v roku 2012.

„Larry je tá najväčšia hlúposť akú som kedy počul. Som šťastný, prečo to nemôžete akceptovať?“

Po štyroch rokoch sa situácia opäť vyhrotila a tak sa Louis rozhodol pre rázny krok. Na svojom Instagrame si nastavil blokovanie slova „Larry“. To pre fanúšikov ale neznamenalo prekážku a komentáre zaplnili výrazy ako „Houis“, „L&H“ či „L@rry“.

loui

 

Zdá sa, že sa tejto nálepky už nikdy nezbavia a to aj napriek tomu, že spevák randí s herečkou Danielle Campbell a má syna Freddieho. V jeho prípade sa Tomlinson dočkal snáď najväčšej konšpiračnej teórie od fanúšikov. Niektorí z nich totiž vyhlasovali, že Louis nijaké dieťa nemá a na fotkách je bábika. Čo tí ľudia nevymyslia?

 

Lad and Dad

A post shared by Louis Tomlinson (@louist91) on

 

Lucky

A post shared by Louis Tomlinson (@louist91) on

Foto: Instagram 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here