Ako dvanásťročná nás očarila svojou sladkou tváričkou vo filme „Pasca na rodičov“, kde si strihla hneď dve úlohy. Zahrať dvojčatá zvládla skvele a mala pred sebou sľubnú kariéru. Tlak šoubiznisu však vôbec nezvládla a svoju tvár nechala zohaviť botoxom a inými „vylepšeniami“. Vyzerá to, že pre ňu konečne nastali dobré časy. 

Lindsay má za sebou niekoľko ďalších úloh, iste si ju pamätáš ako „Cady“ z „Mean Girl“ alebo smoliarku z „Len trošku šťastia“. Úlohy naivných kočiek jej sedeli ako uliate, ktovie prečo? Ona sama v mnohých situáciách pôsobila ako hlúpučká tínedžerka, ktorá skúša všetko, len aby si ju niekto všimol. Niekoľkokrát spôsobila rozruch svojimi fotkami a fanúšikovia sa rozdelili do dvoch skupín. Jedna ju odsudzovala za drogové aféry, či plastiky a druhá ju ľutovala.

Tie „najlepšie“ fotky inšpirovali mnohých pre tvorbu obľúbených „look alike“.

Vyzerá to však, že LiLo konečne dospela a v 30-tke dostala rozum. Prešli ju aj lesbické chute, pretože na Instagrame zverejnila video so svojím fešným frajerom (Egor Tarabasov), na ktorom vyzerá spokojne a šťastne. Pripojila k nemu slová, ktoré hovoria za všetko: ,,Mier a šťastie nie sú zadarmo, ale môžete byť dosť silný a múdry na to, aby ste ich získali, ak vás to niekto naučí.“

 

Tu si môžeš pozrieť, ako sa Lindsay za tie roky zmenila.

Foto: Instagram, Twitter | Video: YouTube 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here