Slovenská hudobná scéna rozhodne nie je plná len raperov, ktorý sa usilujú zarobiť veľké „lóve“. Nový vzduch do našich vôd priniesla táto mladá baba, ktorá hviezdila v slovenských rádiách s hitovkou „Personal Sky“. Ako sa jej bude dariť s novým songom? 

Pred pár dňami zverejnila táto krásna Košičanka svoj nový klip a ukázala, že nie je len jednorázovkou. Tentoraz si vo videu vystačila sama a výsledok je rovnako pôsobivý ako pri skladbe „Personal Sky“. Svojpomocne vyrobený outfit je zrejme novým trendom, pretože v spojení s choreografiou už sme túto vec videli vo videoklipoch viackrát. Napríklad Pink v niečom podobnom krásne zápasila so svojou láskou v skladbe „Try“.

Nech už mala Lina, vlastným menom Karolína Majerníková, akúkoľvek inšpiráciu pre klip či samotnú skladbu, bola to dobrá voľba. Jemný make-up s výraznou dymovou červenou pod očami vytvoril dojem divokej indiánskej žienky a dotvoril tak celý koncept klipu. Karolína je autorkou hudby aj textu a pri speve je rozhodne cítiť, že má so slovami osobné spojenie. Stačí už len počkať ako sa pesnička uchytí v rádiách a u ľudí.

 

Foto,Video: YouTube 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here