Priaznivci a milovníci klasiky vo sfére animovaného filmu sa môžu tešiť na veľké prekvapenie. Nielen, že štúdio oznámilo novú verziu rozprávky „Leví Kráľ“, ale prišli s nápadom, ktorý určite každého prekvapí. Čo si na nás tvorcovia vymysleli? 

Úspešné snímky sa skôr či neskôr vrátia na stôl tvorcov, pretože im môžu priniesť opakované zisky. A rovnako rozmýšľajú aj u Disneyho. Po celovečerných filmoch ako „Popoluška“, „Kniha džungle“ či „Vládkyňa Zla“ sa tentoraz dočkáme nového spracovania príbehu o malom „Simbovi“. S jednou veľkou zmenou – pôjde o hraný film.

 

 

Viac podrobností zatiaľ prezradených nebolo, a tak sa môžeme len domnievať, ako bude neanimovaná verzia vyzerať. Isté však je, že štúdio hrá na istotu a predpokladá veľký úspech. A plány im môžu vyjsť, pretože „Leví Kráľ“ aj dnes patrí medzi jeden z najkrajších a veľmi obľúbených animovaných filmov. Ako sme sa ale mohli presvedčiť už pri ostatných spomínaných projektoch, Disney nám určite pripraví niečo veľkolepé a kiná budú praskať vo švíkoch.

 

 

Foto: Instagram, Tumblr | Video: YouTube 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here