Kendall Jenner a Gigi Hadid síce patria medzi najlepšie platené modelky sveta, no módna ikona a jedna z prvých topmodeliek to celé vidí trochu inak. Dokonca tvrdí, že nikdy nedosiahnu jej úroveň. Nie sú to trošku silné slová? 

 

61-ročná Janice Dickinson sama seba označuje ako jednu z prvých supermodeliek a zdá sa, že k momentálnemu dianiu v svetovom modelingu má stále čo povedať. Najnovšie sa vyjadrila aj k raketovej kariére Gigi Hadid a Kendall Jenner. V rozhovore pre portál „BuzzFeed“ s istotou v hlase povedala: ,,Nepovažujem ich za skutočné modelky.“ Aj keď bola pomerne kritická, zároveň tvrdí, že proti nim nemá nič osobné: ,,Myslím, že sú rozkošné. Nechápte ma zle, no nemyslím si, že sú to topmodelky, to naozaj nie.“

No tu to však celé nekončí. Bývalá porotkyňa v americkej show „America’s Next Top Model“ pokračuje tvrdením, že Kendall a Gigi sú tak úspešné len vďaka svojej fanúšikovskej základni a sociálnym sieťam.

Janice, ktorá odštartovala svoju modelingovú kariéru v sedemdesiatych rokoch minulého storočia, ostro skritizovala aj celú rodinu Kardashianovcov. Tak napríklad na Kim Kardashian nenechala nitku suchú, keď vyhlásila, že keď ju uvidela na obálke časopisu Vogue, chcela sa ísť vyvracať. ,,Nie sú to modelky. Sú to hviezdy z reality show!“ tvrdí Janice. Aký je tvoj názor?

Foto/Video: Instagram 

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here