Pri mnohých romantických filmoch sa obdivuje chémia medzi hlavnými postavami. Častokrát ich skvelé výkony vedú k špekuláciám, či iskra nepreskočila aj naozaj. Mnohým sa to stalo, no my ti teraz ukážeme osobnosti, ktoré svojho filmového partnera nevedeli vystáť! 

O niektorých si možno vedela, iné ťa zrejme prekvapia. Herecké umenie je veľakrát dokonalé, takže diváci im uveria naozaj každé slovo a gesto. Je to ich práca a v takomto prípade je odvedená skvele. Ale aké to je, hrať romantické scény s niekým, kto vás vytáča a koho naozaj nemáte radi? Zrejme nie veľmi ľahké. Museli si tým prejsť aj tieto celebrity, no na svojom výkone to vôbec nedali poznať. Práve naopak.

Patrick Swayze a Jennifer Garner – Hriešny tanec

Začneme hneď týmto kultovým snímkom, ktorý uvidíme čoskoro aj v novej verzii. Pôvodný film z roku 1987 je dodnes jedným z najobľúbenejších, a to práve pre príbeh hlavnej dvojice. Na rozdiel od „Baby“ a „Johnnyho“ však medzi Patrickom a Jennifer iskra nepreskočila. Jennifer sa podľa Patricka správala neprofesionálne a prerušovala natáčanie rôznymi bláznovstvami. Často museli pre jej výbuchy smiechu scény niekoľkokrát opakovať. Swayze jej toto správanie vyčítal, čo viedlo k tomu, že Garner často utiekla z pľacu s plačom.

On ne laisse pas bébé dans un coin. -Dirty Dancing 💃🏽📽 #DirtyDancing #Bébé

A post shared by Roxane Beaudin (@roxaaneeb) on

 

Jamie Dornan a Dakota Johnson – 50 odtieňov sivej

V prípade týchto dvoch to nie je až také jasné, ide skôr o dohady. Ani jeden z nich sa totiž k veci nevyjadril, no podľa informácií spolu počas nakrúcania sotva prehodili slovo. To by nebolo nič výnimočné a dalo by sa to pochopiť. Obaja sa však tomu druhému vyhýbali aj na premiérach filmu. Preto sa začalo hovoriť o tom, že Dakota a Jamie majú medzi sebou nejaký osobný problém, pre ktorý sa neznášajú. Ktovie ako to naozaj je.

 

Leonardo DiCaprio a Claire Danes – Romeo a Júlia

Ó, Rómeo, Rómeo, prečo si len Rómeo! Takto sa rozplývala nad svojím princom Júlia na svojom balkóne. V prípade Claire a Lea to však bolo inak. Hoci bola Claire od Leonarda mladšia o niekoľko rokov, bola zrejme rozumnejšia. Jej kolega bol podľa nej pochabý a nezrelý, zatiaľ čo on ju nazval suchárkou. Napriek tomu natáčanie dopadlo dobre a nikto sa naozaj neotrávil.

 

Johnna Depp a Angelina Jolie – Turista

Dve obľúbené osobnosti a najväčší herci dnešnej doby sa stretli v dráme „Turista“. Na plátne to medzi nimi iskrilo, no mimo neho vôbec. Johnny nazval Angelinu panovačnou fúriou, ktorá bola často arogantná. Niet divu, že ona mu na oplátku niekoľkokrát vyčítala jeho neokrôchanosť.

 

Pierce Brosnan a Teri Hatcher – Zajtrajšok nikdy neumiera

Jedna z bondoviek priniesla aj tento pár. Herečka bola v čase nakrúcania tehotná a trápili ju ranné nevoľnosti, kvôli ktorých chodila na natáčanie neskoro. Napriek tomuto dôvodu to jej kolega nebol schopný akceptovať, a tak táto situácia vyústila až do nepríjemnej hádky.

Foto: Instagram 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here