Hudobná diva dala bokom šialené kostýmy a vsadila na jednoduchosť. Na móle v Paríži jednoznačne vyčnievala spomedzi „anjelikov“, a to nielen vďaka krásnemu vzhľadu, ale najmä kvôli svojmu speváckemu vystúpeniu. 

Lady Gaga vstúpila do hudobného priemyslu ako extravagantná speváčka, ktorá bez problému kedykoľvek s niečím šokovala. Aj napriek tomu, sem-tam sa v spoločnosti objavila oblečená ako očarujúca dáma a naozaj jej to aj v tomto svedčalo. V súčasnosti sa však zdá, že blonďavá speváčka odložila bokom tieto módne výstrelky a vrátila sa k jednoduchosti.

Toto potvrdila aj na vychytenej módnej prehliadke Victoria´s Secret, na ktorú bola pozvaná ako hudobný hosť. Lady Gaga stavila na novú pieseň „Million Reasons“, s ktorou spôsobila nejednému hosťovi zimomriavky po celom tele. Jemný, jednoduchý „look“ krásne doplnil dlhé kvetinkové šaty. Interpretka mnohých úspešných hitov bola jednoznačne výbornou voľbou tvorcov tejto šou, pretože predviedla neuveriteľné a precítené vystúpenie plné emócií! 🙂

Foto/Video: Youtube 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here