Kanye West zrejme doteraz ani len netušil ako ho majú jeho celebritní priatelia radi! Po jeho hospitalizácii 21. novembra mu Lady GaGa poslala milý odkaz, ktorý zverejnila na Twitteri. 

Lady GaGa vyjadruje Kanyemu svoju plnú podporu a obdiv. Speváčka, ktorá je známa tým, že bojuje za duševné zdravie, na Twitteri zverejnila krásnu správu, kde vysvetľuje, prečo by si nikto nemal robiť žarty z Kanyeho hospitalizácie na psychiatrii.

„Nie je v poriadku robiť si žarty z psychického zdravia, je to veľmi citlivá záležitosť.“ Zverejnila GaGa a vyzvala svojich sledovateľov, aby Kanyemu vyjadrili podporu.

Pokračovala ďalším tweetom, v ktorom hovorí, že síce nie vždy vo všetkom s Kanyem súhlasí, no i tak ho má veľmi rada.

Pre Lady GaGa nie je cudzia podpora ostatných umelcov v ich ťažkých časoch. V sobotu večer na AMAs napríklad verejne podporila aj mladú speváčku Selenu Gomez po jej emotívnom a úprimnom prejave o jej psychických ťažkostiach. Lady GaGa je teda výborným príkladom pre nás všetkých.

Foto: Twitter 

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here