Modelky Victoria’s Secret sa od príchodu do hlavného mesta Francúzska nezastavili. Stilhli už absolvovať fotenia, výlet do ikonického Moulin Rouge a aj nákupnú horúčku u Gucciho. Fenomenálna Lady GaGa, ktorá zajtra vystupuje na fashion show nestrácala čas a ruch Paríža si naplno úžívala i ona. Stihla sa tiež zblížiť so sestrami Bellou a Gigi Hadid. 

Lady GaGa včera v noci postla na svoj Instagram fotku s populárnym modelkovským duom. Nezabudla sa vhodne obliecť. Na fotke má ikonický krátky ružový župan od Victoria’s Secret, prehodený cez sieľované pančuchy a vysoké topánky na platforme, ktoré drobnej speváčke zmenili výšku až na úroveň modeliek. Dokonca ich rozkošne volá ako „jej anjelikovia“.

😘 with my angels! @gigihadid @bellahadid #VSFashionShow

A post shared by xoxo, Joanne (@ladygaga) on

 

Foto: Instagram, Twitter 

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here