Kylie nie je práve z tých, ktoré by sa hanbili. Ak by aj áno, nedotiahla by to tak ďaleko, to je snáď jasné. Magazín Complex vyspovedal krásnu modelku a prišlo aj na reči o zväčšených perách. 

Magazín Complex vyspovedal Kylie Jenner – porozprávala o svojich komplexoch z pier, vysvetlila, prečo sa bála priznať, že nie sú pravé.
,,Celý môj život som z toho mala komplex. Jeden chlapec, ktorého som pobozkala, mi povedal: Tvoje pery sú veľmi malé, ale bozkávaš sa naozaj dobre, nemyslel som si, že v tom budeš dobrá. Bolo to od neho veľmi hrubé. Odvtedy som mala pocit, že chlapci civia na moje pery. Mala som pocit, že ma nikto nechce pobozkať.”

kylie

Fanúšikovia však majú pocit, že to už so zväčšovaním preháňa. Dokonca to priznala aj ona sama: ,,Keď si ich prvý raz necháte urobiť, pomyslíte si: Tu na tejto strane by mohli byť trocha väčšie. Išla som naspäť na kliniku a povedala, že sa zmenšili, mysliac si, že môžu byť ešte väčšie. Ale zašla som priďaleko. Bolo to veľmi bolestivé.” Snáď už sama pochopila, že stačilo. 🙂

kylie-2

complex

Foto: Instagram, Tumblr 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here